Mistrovství klubu ve dvouhrách a čtyřhrách 5. – 6. 9. 2014

V pátek 5. 9. 2014 se uskuteční Mistrovství klubu ve dvouhrách. Následující den, v sobotu 6. 9. 2014, naváže Mistrovství klubu ve čtyřhrách.

V nejbližších dnech budou v klubovně vyvěšeny přihlašovací formuláře. Čas zahájení dvouher určíme a zveřejníme podle počtu přihlášených, čtyřhry začnou v sobotu v 9,00. Složení párů určí tradičně los před zahájením sobotní části. Pro účastníky bude v sobotu připraven guláš a sud piva. Vítězové obou soutěží získají putovní pohár, na němž budou uvedena jejich jména. Zároveň nemusí zaplatit roční oddílový poplatek na sezónu 2015.

Výkonný výbor TJ se těší na Vaši hojnou účast a přeje mnoho pěkných sportovních zážitků při této akci!

Doplněno

Dámy a pánové, v pátek od 15:00 a v sobotu od 9:00 se koná tradiční oddílový turnaj!

V pátek se hrají dvouhry a v sobotu čtyřhry.

Neváhejte a přijďte si zahrát! Na pivo a guláš Vás zve oddíl. Počasí má být skvělé, tak si jen přineste dobrou náladu. :-)

Doplněno 8.9.2014

Vítězem pátečního klání ve dvouhře se podle očekávání stal Radek Tykal.

V sobotu poté mistrovství pokračovalo za krásného slunného počasí čtyřhrami. Zde si vítězství a titul zajistila dvojice Jandl, Navrátil.

Všem třem vítězům srdečně blahopřejeme!

Mistrovství klubu ve čtyřhrách 14.9.

image post

Fotogalerie: Mistrovství klubu ve čtyřhrách 14.9.

Dne 14.9.2013 se uskutečnilo Mistrovství klubu ve čtyřhrách. Akce se zúčastnilo 8 dvojic, jejichž složení určil los. Rovněž losem došlo k rozdělení párů do dvou skupin. První dva páry postoupily do vyřazovací fáze, druhé dva do pavouka útěchy.

Vítězem se stala dvojice Petra Štěpánová, Jiří Winkelhöfer, která ve finále zdolala po urputném boji pár Markéta Panošková, Marek Potůček. Vitězové přebrali nový putovní pohár, na němž budou uvedena jejich jména. Šlo tak o zavedení nové tradice, která bude v následujících letech pokračovat.

V rámci turnaje se uskutečnil rovněž "nultý ročník" Mistrovství klubu ve dvouhře. Vítězem se stal Radek Tykal. Pro příští ročník již chystá Výkonný výbor TJ i soutěž ve dvouhře jako plnohodnotnou součást Mistrovství klubu a vítěz obdrží Pohár mistra klubu ve dvouhře.

Napsali o nás - iDnes.cz 15.9.2013

image post

Tenisový klub I. ČLTK Plzeň oslavil 120 let od založení

Odkaz na článek: ČLTK na iDnes.cz